10 lipca 2023

Kamperowy wschód słońca

Historia jedna z wielu, lecz na swój sposób wyjątkowa ...

 

Podczas letniej podróży kamperem, pewnego poranka postanowiliśmy zatrzymać się na urokliwym kempingu przy Agroturystyce Żabi Raj w Trzepowie, który znajdował się na skraju niewielkiego jeziorka. Po całym dniu intensywnych przygód i wędrówek, nie mogliśmy się doczekać spokojnego wieczoru i zapierającego dech w piersiach widoku wschodu słońca nad wodą.

Rankiem wstałem wcześnie, jeszcze przed świtem, aby przygotować wszystko na czas. Wyjrzałem przez okno kampera i zobaczyłem, że na niebie wiszą cieniutkie wstęgi różowych i fioletowych odcieni. Odczekałem niecierpliwie, aż słońce powoli zaczęło wstawać zza horyzontu, malując piękne refleksy na tafli jeziora.

Wyszedłem na zewnątrz i zanurzyłem stopy w trawie jeszcze pokrytej delikatną rosą. Powietrze było świeże i zapachniało lasem, a ptaki zaczęły budzić się i śpiewać swoje poranne pieśni. Usiadłem na brzegu jeziora, obserwując, jak coraz więcej promieni słońca odbija się od wody, tworząc lśniący szlak na powierzchni.

Czerwone i pomarańczowe barwy zaczęły rozprzestrzeniać się po niebie, zamieniając je w niepowtarzalną paletę kolorów. Patrząc na ten spektakl natury, czułem, jak moje serce wypełnia się spokojem i radością. Wokół mnie panowała cisza, tylko odgłosy natury przełamywały ten błogi stan.

Wraz z rosnącym światłem, przyjaciele zaczęli wychodzić z kamperów i dołączali do mnie na brzegu jeziora. Razem patrzyliśmy na wschód słońca, dzieląc się swoimi wrażeniami i podziwiając tę chwilę razem.

Gdy słońce w końcu uniosło się nad horyzontem, całe jeziorko ożyło promieniami, które odbijały się od jego powierzchni. To było tak magiczne i piękne, że zapamiętam ten widok na zawsze.

Po zakończonym spektaklu postanowiliśmy zorganizować wspólne śniadanie na świeżym powietrzu. Smakując pyszne kanapki i gorącą kawę, rozmawialiśmy o naszych podróżach, marzeniach i przygodach, które spotkały nas dotychczas.

Ten poranek w camperparku był niezapomnianym doświadczeniem. Oglądanie wschodu słońca na łonie natury, z bliskimi przyjaciółmi, dawało poczucie harmonii i jedności z otaczającym nas światem. To był moment, który przypomniał nam, jak piękne są proste rzeczy w życiu i jak ważne jest docenianie tych magicznych chwil.

 

CamperPark24

  parkuj i odpoczywaj

Jeśli szukasz bezpiecznego miejsca noclegowego  dla karawaningowca na mazowszu w okolicy miast Serock i Pułtusk jesteś w dobrym miejscu :-)

CamperPark24

Trzepowo 62, 06-114 Pokrzywnica

 

 

Telefony:

+48 602 215 429 (polski)

+48 600 325 333 (angielski)

 

e-mail:  info@camperpark24.pl

aktualizacja: 2024 r.

Partnerzy